Wenko Držiak s 2 poličkami bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g
Police, knižnice Držiak s 2 poličkami bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g
Značka: Wenko

Držiak s 2 poličkami bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g

Polica Wenko

Nech žije vákuová pumpička, ktorá má silu ako železný muž! Práve vďaka nej totiž prísavka značky Wenko drží na stene ako pribitá a unesie až úctyhodných 33 kg. Práve pumpička, ktorá je súčasťou balen... Viac informácií

Ponuka platná k 26.7.2023

Vernostný program

Nech žije vákuová pumpička, ktorá má silu ako železný muž! Práve vďaka nej totiž prísavka značky WENKO drží na stene ako pribitá a unesie až úctyhodných 33 kg. Práve pumpička, ktorá je súčasťou balenia, urobí najväčšiu prácu za vás. A ak budete chcieť časom prísavku dať dole a posunúť ju na iné miesto, nie je problém. Možno ju totiž ľahko sňať (a bez stôp) a znovu použiť. To je ale vynález! Viac informácií o produkte "Držiak s 2 poličkami bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g"

Dom a záhrada / Police, knižnice

Domov a nábytok a Police, knižnice Wenko