Apolena Obliečka na vankúš Mike & Co. NEW YORK Muriel, 43 x 43 cm

Obliečka Apolena

Ponuka platná k 26.7.2023

Vernostný program

Vankúšikov nie je nikdy dosť! Dodajú interiéru útulnosť, štýl a komfort. Oblečte vankúš do tejto obliečky a vtlačte vášmu interiéru tvár žiarivého glamour, ktorý má skrátka šmrnc. ♥ Viac informácií o produkte "Obliečka na vankúš Mike & Co. NEW YORK Muriel, 43 x 43 cm"

Dôležitou súčasťou vybavenia každej spálne je kvalitná posteľná bielizeň. Práve ona dokonale doladí vzhľad lôžka a postará sa o vaše príjemné pohodlie počas spánku. Zorientujte sa v najnovších trendoch pestrého sortimentu a vyberte si aj vy štýlové posteľné obliečky, plachty či prikrývky a plédy podľa vlastných predstáv.

Článok "Doprajte si sladký spánok v štýlovej posteľnej bielizni" nájdete v Magazíne