Sconto Skrinka na topánky/odkladacia lavica KARLA dub sonoma
Botníky Skrinka na topánky/odkladacia lavica KARLA dub sonoma
Značka: Sconto

Skrinka na topánky/odkladacia lavica KARLA dub sonoma

Botník Sconto

Dostupnosť: overiť dostupnosť

Doprava: Zadarmo
Ponuka platná k 13.3.2023

Vyzdvihnutie na predajni zdarma

Praktická skrinka na topánky s 2 dvierkami a policou vnútri. Neumožňuje sedenie, odporúčaná nosnosť je 40 kg. Je vyrobená z odolného a dobre udržiavateľného lamina v rôznych farebných dekoroch, rúčky sú vo farbe kovu. Viac informácií o produkte "Skrinka na topánky/odkladacia lavica KARLA dub sonoma"

Dom a záhrada / Botníky

Domov a nábytok a Botníky Sconto