Sconto Skrinka na topánky OPEN orech kalifornský
Botníky Skrinka na topánky OPEN orech kalifornský
Značka: Sconto

Skrinka na topánky OPEN orech kalifornský

Botník Sconto

Dostupnosť: overiť dostupnosť

Doprava: Zadarmo
Ponuka platná k 13.3.2023

Vyzdvihnutie na predajni zdarma

Praktická skrinka na topánky s výklopnými dvierkami. Jednoduchý, funkčný dizajn. Materiál jednoducho udržiavateľné lamino. Dodávame v demontovanom stave, je možné zmontovať svojpomocne alebo si za príplatok zaistiť v našich predajniach montáž. Viac informácií o produkte "Skrinka na topánky OPEN orech kalifornský"

Dom a záhrada / Botníky

Domov a nábytok a Botníky Sconto