Topvet Topvet Jojobový olej 100 % s vitaminem E 100 ml

Ponuka platná k 21.8.2023

860 výdajných miest
14 dní na vrátenie

Jojoba je stále zelený ker, ktorý má svoj pôvod v púšti Arizony. Jojobové semená svojím tvarom pripomínajú o veľa väčšie kávové zrná. Z viac než 350 000 známych rastlinných druhov je jojoba výnimočná vysokou produkciou vysokomolekulárnych esterov, ktoré sú veľmi podobné tým, ktoré produkujú mazové žľazy človeka.Hoci je jojoba väčšinou zaradená medzi rastlinné oleje, jedná sa vlastne o kvapalný vosk s vysokým obsahom biologicky cenných nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E. Jeden z najkvalitnejších olejov vhodný pre každý typ pleti, vrátane tej najcitlivejšej a najnáročnejšej. Hydratuje, vyživuje, zvyšuje elasticitu, hojí a regeneruje. Vyhladzuje vrásky, tlmí prejavy starnutia pokožky. Nevyvoláva alergické reakcie, aktívne penetruje do podkožia a preto nezanecháva pocit mastnoty.Vlastnosti:optimálna výživa a regenerácia pokožky tváre i celého telahydratáciazvýšenie elasticityvyhladzuje vrásky a tlmí prejavy starnutiaveľmi efektívne čistí pokožkuna prejavy akné, oparov a jazievúplne prirodzený olej, ktorý nevyvoláva alergické reakcienezanecháva pocit mastnotyzlepšuje kvalitu vlasov, znižuje lámavosť, svrbenie a celkové poškodenie vlasovprirodzený UV faktor 3-4Ingredients (INCI): Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl AcetateKozmetické prípravky TOPVET neobsahujú žiadne konzervanty, syntetické farbivá, syntetické parfumy, živočíšne zložky, GMO suroviny. Žiadny prípravok firmy Topvet nikdy nebol a ani v budúcnosti nebude testovaný na zvieratách. Spoločnosť používa recyklovateľné obaly bez zdravotných rizík. Viac informácií o produkte "Topvet Jojobový olej 100 % s vitaminem E 100 ml"