Beacon Závesné svietidlo z hrabového dreva Simetri
Lampy, svietidlá Závesné svietidlo z hrabového dreva Simetri
Značka: Beacon

Závesné svietidlo z hrabového dreva Simetri

Závesné svietidlo Beacon

Ponuka platná k 26.7.2023

Vernostný program

Buď svetlo. ♥Ako mávnutím čarovného prútika si rozžiarite svoje izby vďaka tomuto závesnému svietidlu. Svojím nevšedným dizajnom perfektne zapadne do rustikálneho a industriálneho štýlu. Jeho konštrukcia je z pevného kovu a hrabového dreva, ktoré patrí medzi najtvrdšiu drevinu z českých lesov.Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Viac informácií o produkte "Závesné svietidlo z hrabového dreva Simetri"

Dom a záhrada / Lampy, svietidlá

Závesné svietidlá a Lampy, svietidlá Beacon