JBL Športové slúchadlá JBL Endurance Sprint, čierne
Značka: JBL

Športové slúchadlá JBL Endurance Sprint, čierne

Slúchadlá JBL

Slúchadlá na beh JBL Endurance Sprint Posuňte svoje bežecké tréningy na novú úroveň so športovými slúchadlami, ktoré s vami za všetkých okolností udržia krok. Štupľové slúchadlá JBL Endurance SPRINT v... Viac informácií

Doprava: od 2,99 EUR
Ponuka platná k 17.7.2021

Garancia najnižšie ceny

slúchadlá na beh JBL Endurance Sprint Posuňte svoje bežecké tréningy na novú úroveň so športovými slúchadlami, ktoré s vami za všetkých okolností udržia krok. Štupľové slúchadlá JBL Endurance SPRINT v čiernej sú navrhnuté tak, aby vám nikdy nevypadli a vďaka vodotesnosti IPX7 sú pripravené aj do tých najnáročnejších podmienok. Zásluhou 8-hodinovej výdrže batérie budú JBL slúchadlá vždy pripravené vyraziť s vami na beh, na bicykel alebo do posilňovne. 8 hodín bezdrôtového prehrávania Užívajte si vďaka technológii Bluetooth bezdrôtové počúvanie vašej obľúbenej hudby 8 hodín bez toho, aby vás pri vašom tréningu obmedzovali otravné káble. Stačí 10 minút nabíjania a vaše bezdrôtové slúchadlá do uší budú znovu pripravené na používanie. Nikdy nevypadnú Nech už je váš tréning akokoľvek náročný, štupľové slúchadlá JBL Endurance SPRINT budú vždy pevne držať na vašich ušiach. Vďaka technológiám TwistLock a FlexSoft sú športové slúchadlá ľahké a ergonomicky tvarované tak, aby skvele držali bez ohľadu na Nie sú určené na plávanie, na plávanie je určený model JBL Endurance DIVE) Viac informácií o produkte "Športové slúchadlá JBL Endurance Sprint, čierne"

Domáce spotrebiče / Slúchadlá

Drobné elektro a Slúchadlá JBL