Beko Držiak na sušenie obuvi a vlneného oblečenia Beko SET439
Značka: Beko

Držiak na sušenie obuvi a vlneného oblečenia Beko SET439

Práčka Beko

Praktický doplnok Originálny držiak na sušenie topánok do sušičiek Beko je praktické príslušenstvo, ktoré vám dovolí vo vašom spotrebiči sušiť aj topánky, svetre a jemné oblečenie. Než začnete so samo... Viac informácií

Doprava: od 1,99 EUR
Ponuka platná k 17.7.2021

Garancia najnižšie ceny

Praktický doplnok Originálny držiak na sušenie topánok do sušičiek BEKO je praktické príslušenstvo, ktoré vám dovolí vo vašom spotrebiči sušiť aj topánky, svetre a jemné oblečenie. Než začnete so samotnou inštaláciou držiaku, skontrolujte si radšej, či je držiak s Vašou sušičkou Beko skutočne kompatibilný. Túto informáciu si môžete overiť v špecifikáciá produktu na beko.cz. Viac informácií o produkte "Držiak na sušenie obuvi a vlneného oblečenia Beko SET439"

Stojíte pred rozhodnutím, ktorá práčka so sušičkou by bola pre vás najvhodnejšia? Podľa čoho si vyberať kapacitu, typ motora či počet otáčok pri kúpe tohto spotrebiča? Ponúkame vám jednoduchý prehľad základných parametrov práčok so sušičkami, ktoré vám rozhodovanie zaručene uľahčia.

Článok "Kombinovaná práčka so sušičkou: šetrí váš čas i bielizeň" nájdete v Magazíne

Aká kombinovaná práčka so sušičkou sa najlepšie vyplatí pre štvorčlennú rodinu?
Vo takomto prípade si vyberte práčku so sušičkou s hĺbkou bubna nad 50cm a s strednou kapacitou náplne rádovo 9 – 10 kg.

Koľko prádla vysuší naraz kombinovaná práčka so sušičkou s kapacitou 8 kg?
Pre efektívny proces sušenia je potrebné odpočítať od celkovej kapacity náplne práčky zhruba tretinu, čiže pri 8 kg, dokážete vysušiť naraz zhruba 5,4 kg prádla.

Ako si vybrať kombinovanú práčku so sušičkou, ktorá nebude príliš hlučná?
Jednoducho. Zaobstarajte si práčku s modernejším invertorovým motorom, ktorý je menej hlučný ako klasický motor. Ideálnym riešením je však práčka so sušičkou so špičkovým Direct drive motorom, ktorý je nielen tichý, ale i maximálne výkonný.

Domáce spotrebiče / Práčky

Biela technika a Práčky Beko