Haier Sušička bielizne Haier HD90-A3979, A+++, 9 kg
Značka: Haier

Sušička bielizne Haier HD90-A3979, A+++, 9 kg

Sušička Haier

Aj tie najjemnejšie tkaniny zostanú po usušení v perfektnom stave Sušičky Haier sú navrhnuté tak, aby si vaše oblečenie aj po opakovanom sušení uchovalo svoj vzhľad. Počas otáčok sa bielizeň ľahko skĺ... Viac informácií

Doprava: od 9,90 EUR
Ponuka platná k 17.7.2021

Garancia najnižšie ceny

Aj tie najjemnejšie tkaniny zostanú po usušení v perfektnom stave Sušičky HAIER sú navrhnuté tak, aby si vaše oblečenie aj po opakovanom sušení uchovalo svoj vzhľad. Počas otáčok sa bielizeň ľahko skĺzne na povrchu bubna, tvorenom špeciálnymi vankúšikmi. Vďaka tomu sa látka počas cyklu nikde nezachytí, a teda nepoškodí. Správne načasovanie Nastavte si sušičku tak, aby začala cyklus vtedy, kedy vám to vyhovuje. Inteligentná funkcia Start delay vám umožní odložiť začiatok sušenia v časovom horizonte 24 hodín. Ľahký prístup pre lepšiu údržbu Trojvrstvový filter garantuje jednoduchú manipuláciu pre užívateľov. Bezkonkurenčný výkon Bezkefový invertorový motor je zárukou nadštandardných výkonov s dlhodobou výdržou. Vďaka absencii uhlíkových kief motor výrazne znižuje trenie, čo vedie k menším vibráciám a väčšie úspore energie. Na tento špeciálny motor ponúka spoločnosť Haier 5-ročnú záruku . sušička, ktorá suší vašu bielizeň s najväčšou starostlivosťou Sušička Haier je s tepelným čerpadlom schopná ušetriť až 50% spotrebovanej energie oproti bežným sušičkám a ešte sa o vašu bielizeň lepšie postará. Už žiadne stratené ponožky! S osvetlením vnútri bubna budete mať ešte lepší prehľad a ľahko odhalíte zabudnuté ponožky či iné nepatrné kúsky oblečenia. Profesionálna starostlivosť prostredníctvom pary Parná funkcia I-Refresh revitalizuje látky vďaka vode uloženej v zásuvke, ktorá vytvára vlhký, teplý vzduch a presne upravuje teplotu vnútri bubna, aby zabezpečila najlepší výkon sušenia pri starostlivosti o vaše oblečenie. Viac informácií o produkte "Sušička bielizne Haier HD90-A3979, A+++, 9 kg"

Sušenie prádla je neoddeliteľnou súčasťou každodenného života. Aj keď na prvý pohľad môže vyzerať ako jednoduchá úloha, správne sušenie prádla si vyžaduje určitú starostlivosť a pozornosť. V tomto článku sa pozrieme na rôzne spôsoby sušenia prádla, dôležitosť rýchleho schnutia a správneho spôsobu použitia sušičky prádla.

Článok "Správne sušenie prádla: Rady a tipy pre zachovanie kvality" nájdete v Magazíne

Ako ovplyvňuje veľkosť sušičky výkon a efektivitu sušenia?
Veľkosť sušičky má vplyv na jej výkon a efektivitu. Príliš veľká sušička na malý objem prádla môže spôsobiť zvýšenú spotrebu energie, zatiaľ čo príliš malá sušička môže byť preťažená pri väčšom množstve prádla, čo ovplyvní rýchlosť sušenia a kvalitu výsledku.

Akú rolu zohráva energetická trieda pri výbere sušičky?
Energetická trieda sušičky je dôležitá pre jej dlhodobú úsporu energie a nákladov. Sušičky s vyššou energetickou triedou sú efektívnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu, čo sa prejaví v nižších mesačných nákladoch na energiu a lepšom ohľade na životné prostredie.

Aké funkcie a programy by mala kvalitná sušička ponúkať?
Kvalitná sušička by mala mať širokú škálu funkcií a programov, aby vyhovovala rôznym typom prádla. Dôležité sú napríklad programy pre citlivé tkaniny, možnosť nastavenia rôznych teplôt a sušiacich časov, ako aj prídavné funkcie ako odvádzanie kondenzovanej vody bez nutnosti pripojenia k odtoku. Tieto funkcie zabezpečia, že vaše prádlo bude sušené šetrne a s ohľadom na jeho špecifické požiadavky.