Moderná škola

Škola moderného bývania a vybavenia domácnosti za akciové ceny

Magazín "Moderná škola"

DOM A ZÁHRADA

nábytok, textil, hobby

DOMÁCE SPOTREBIČE

biele a čierne elektro

ZNAČKY

vaše obľúbené značky

Koberce výborne chránia naše podlahy a my nie sme odkázaní chodiť po chladnej dlážke. Zároveň sú i vkusným a nápaditým doplnkom, ktorý nielen príjemne zútulní, ale i dotvorí, každú miestnosť. Vybrať si môžete dizajnové kusové koberce s vysokým či nízkym vlasom, ktoré vyniknú pri posteli i pod konferenčným stolíkom. Je len na vás či vsadíte na jednofarebný kúsok alebo siahnete po vzorovanom type. Trendy sú moderné abstraktné obrazce i retro ornamenty s opotrebovaným vintage efektom. Do kuchyne či kúpeľne sa hodia vinylové koberce s efektnou potlačou a zabudnúť nemožno ani na praktické rohožky ku dverám. Ak hľadáte skutočnú kvalitu, skúste napríklad vysokoodolný koberec Floorita.

Moderná škola

Závesy a záclony v okamihu skrášlia a zútulnia každú miestnosť a zároveň spoľahlivo ochránia pred slnečnými lúčmi, prievanom či zvedavými pohľadmi. V našej ponuke nájdete štýlové kúsky rozmanitých farieb, vzorov a materiálov, ktoré sa hodia na každé okno.  Od jemnučkých ako vánok až po ťažké zatemňovacie závesy. Vhodne ich môžete zladiť napríklad s poťahom pohovky, či prikrývkou na posteli. Zvláštnu kategóriu tvoria sprchové závesy, ktoré ochránia kúpeľňu pred prúdmi vody. Odporúčame napríklad dizajnové sprchové závesy Wenko, ktoré vašu kúpeľňu zaručenie rozžiaria.

Moderná škola
Krepové obliečky sú ideálnou voľbou aj pre tých, ktorí ocenia pohodlie a praktickosť. Obliečky krásne vyzerajú a navyše sú skvelé na údržbu. Po vypra... Viac informácií
Kúpiť
Forma na tortu s prackou Marble je opatrená nepriľnavým povrchom, ktorý bráni pripečeniu, a to aj pri použití minimálneho množstva tuku. Pomôže vám u... Viac informácií