Sconto Jedálenská stolička SANNE hnedá

ZĽAVA

Stolička Sconto

Dostupnosť: skladom

Jedálenská stolička SANNEL vdýchne do každej miestnosti jemnú eleganciu. Moderný štýl sa nesie v duchu ľahkosti, čím sa aj ten najmenší priestor opticky zväčší. Príjemnú látku sedadla a opierky držia ... Viac informácií

Doprava: Zadarmo
Ponuka platná k 12.5.2021

119,00 EUR
89,90 EUR
Na sklade
Vyzdvihnutie na predajni zdarma

Jedálenská stolička sannel vdýchne do každej miestnosti jemnú eleganciu. moderný štýl sa nesie v duchu ľahkosti, čím sa aj ten najmenší priestor opticky zväčší. príjemnú látku sedadla a opierky držia masívne nôžky z duba, ktoré sú poskladané do tvaru veže. celá konštrukcia je stabilná, aj napriek tomu, že pôsobí vzdušným a jednoduchým dojmom. Viac informácií o produkte "Jedálenská stolička SANNE hnedá"

Trávite dlhé hodiny za počítačom a rozhodli ste sa preto investovať do nového kancelárskeho kresla? Na ktoré parametre by sme sa mali pri kúpe tohto výrobku zamerať? A v akých cenových hladinách, materiáloch a s ktorými funkciami sú vlastne momentálne dostupné kancelárske stoličky a kreslá?

Článok "Zlepšite si pracovný komfort vďaka kancelárskemu kreslu" nájdete v Magazíne

Aké kancelárske kreslo je najvhodnejšie na každodenné využitie?
V takomto prípade sa určite oplatí investovať do ergonomického modelu nielen s nastaviteľnou výškou sedu, ale i polohovateľnou chrbtovou opierkou, podrúčkami a praktickou opierkou hlavy. Nosná ružica kancelárskej stoličky by mala byť kovová a čalúnenie napríklad z priedušnej sieťoviny.

Je kancelárska stolička vhodná na parkety?
Väčšina kancelárskych kresiel je vhodná na plávajúcu prípadne vinylovú podlahu či dlažbu. Keďže drevené parkety by mohli kolieska poškriabať, výrobcovia odporúčajú kreslo umiestniť na špeciálnu podložku.

Akú kancelársku stoličku vybrať do detskej izby?
Určite vyberte kvalitný a pohodlný model s nastaviteľnou výškou sedu, ktorý môžete priebežne nastavovať podľa výšky dieťaťa. Pre deti sa postačia odľahčené modely s nižšou nosnosťou a v pestrejšom prevedení napríklad s populárnymi kreslenými motívmi.

Dom a záhrada / Stoličky, kreslá, lavice

Sconto